Villa Chris By Gabi Miguel

  • 250 m²
  • 4 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

A 4 hálószobás Villa Chris By Gabi Miguel Albufeira a Sao Rafael Beach körzetben található, ahol privát parkolót kínál, továbbá 2 km-re található az olyan jelentős vallási helyektől, mint az Albufeirai plébániatemplom. Az Albufeira városi villa legfeljebb 8 vendéget fogad, és pihenésre invitálja őket egy teraszon.

A vendégek mediterrán konyhát élvezhetnek a Restaurante Sunshine, mely 8 percnyi sétára fekszik.

Az Aveiro tengerpart 4 km-re, az albufeirai jachtkikötő pedig autóval csaknem 10 méterre helyezkedik el a 3 fürdőszobás villától. A Villa Chris By Gabi Miguel egy 2,1 km-es távolságra van olyan természeti látnivalóktól, mint az Evaristo strand. Az Albufeira városi ingatlantól elég közel található a Praia San Rafael buszpályaudvar, közlekedési lehetőséget nyújtva a közelben.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Villa Chris By Gabi Miguel Albufeira
Villa Tio Pedro - Swimming Pool - For Families- By Bedzy
Csak mobilra érvényes ár

Villa Tio Pedro - Swimming Pool - For Families- By Bedzy

9.2
Rendkívüli 11 értékelés
83 m az ingatlantól
USD 621 USD 559
éjszakánként
Villa Kambole
Csak mobilra érvényes ár

Villa Kambole

9.7
Nagyszerű 3 értékelés
122 m az ingatlantól
USD 889 USD 800
éjszakánként
Villa Feliz Algarve With Private Pool - Sao Rafael
Csak mobilra érvényes ár

Villa Feliz Algarve With Private Pool - Sao Rafael

8.0
Nagyon jó 9 értékelés
165 m az ingatlantól
USD 640 USD 576
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    36 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    7 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Terasz

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-23:59 között
    Kijelentkezés: 10:00 óráig
    Engedély száma11436/AL
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Villa Chris By Gabi Miguel és a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér között?
      A Villa Chris By Gabi Miguel 40 km-re fekszik a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől.
    • A Villa Chris By Gabi Miguel rendelkezik konyhával?
      Igen, a Villa Chris By Gabi Miguel teljesen felszerelt konyhát biztosít.
    • A Villa Chris By Gabi Miguel fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Villa Chris By Gabi Miguel nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel
    36 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    7 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Villa Chris By Gabi Miguel Albufeira

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár